Dlaczego warto odbyć u nas szkolenie?

Jesteśmy akredytowanym przez Okręgową Izbę Lekarską organizatorem szkoleń praktycznych dla lekarzy dentystów. 

Już od 2005 roku prowadzimy intensywne autorskie kursy praktyczne z zakresu protetyki stomatologicznej oraz dokumentacyjnej fotografii pacjentów.

Dbamy o najwyższą jakość prowadzonych szkoleń. Systematycznie je unowocześniamy zarówno merytorycznie, jak i pod względem wyposażenia sali do ćwiczeń praktycznych. Lekarze mają szansę skorzystać z wieloletniego doświadczenia doktora Krystiana Owczarczaka udokumentowanego zdjęciami przypadków konsekwentnie fotografowanych na poszczególnych etapach leczenia. Daje to unikalną możliwość obserwacji odległych wyników leczenia zarejestrowanych na zdjęciach fotograficznych — najstarsze przypadki sprzed 18 lat. 

Szkolenia prowadzone przez dr n. med. Krystiana Krisa Owczarczaka od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród stomatologów z całej Polski. Do dnia dzisiejszego szkolenia praktyczne pod jego okiem ukończyło ponad 4500 lekarzy stomatologów z całej Polski jak również z zagranicy. Szkolenia te weszły do podstawowego kanonu edukacji młodych dentystów w Polsce.

Krystian Owczarczak jest Członkiem Założycielem i Członkiem Aktywnym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE i przez wiele lat był w Zarządzie tej organizacji. Jest również Członkiem Założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Absolwent Curriculum Implantologicznego na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Autor licznych prac naukowych zamieszczonych w czasopismach branżowych oraz wykładów na licznych konferencjach. 

Posiadamy uprawnienie do świadczenia usług dofinansowanych przez BUR (Biuro Usług Rozwojowych). Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie na szkolenie stomatologiczne skontaktuj się z nami.